Кандидати и листи

Кандидати и листи

Община Банско - N4 в бюлетината

КОАЛИЦИЯ „ЗАЕДНО ЗА ОБЩИНА БАНСКО – ВМРО, ББЦ, ДСХ, АТАКА“
/ВМРО, ББЦ, ДСХ, АТАКА/.

Кандидат за кмет: Александър Иванов Краваров

Листа за общински съветници:

  1. Александър Иванов Краваров
  2. Георги Димитров Думанов
  3. Петър Костадинов Баряков
  4. Ангел Илиянов Недялков
  5. Димитър Николов Калистрин
  6. Георги Александров Проданичин
  7. Цветан Йосифов Пашов
  8. Иван Атанасов Опанов
  9. Христина Лазарова Бистрина
  10. Гоце Кирилов Гранчаров
  11. Мариана Тодорова Клечерова
  12. Георги Христов Бистрин
  13. Георги Димитров Котирков
  14. Янка Иванова Чепилева
  15. Иван Емилов Пачеджиев
  16. Йордан Димитров Говедаров
  17. Александър Димитров Пиришанчин

Кандидат за кмет на с. Места - Румен Петров Боденов

Община Благоевград - N24 в бюлетината

ПП "България без цензура" се явява самостоятелно.

Листа за общински съветници:

  1. Йорданка Христова Стойчева
  2. Емилия Иванова Мангьова
  3. Симеон Асенов Стамболийски
  4. Иван Петков Стоев
  5. Петя Бориславова Димитрова
  6. Никола Йорданов Герасимов
  7. Галена Христова Михова
  8. Александър Митков Янков

Община Гоце Делчев - N15 в бюлетината

МК „СПРАВЕДЛИВОСТ ЗА ВСЕКИ“
/ББЦ, БДЦ/

Листа за общински съветници:

  1. Атанас Николов Балабанов
  2. Димитър Кирилов Парасков
  3. Рени Валентинова Джугланова
  4. Станислав Любенов Башов
  5. Костадин Иванов Мегданов
  6. Зарко Стоименов Кокудев

Община Петрич - N1 в бюлетината

ПП "България без цензура" се явява самостоятелно.

Листа за общински съветници:

  1. д-р Александър Димитров Попов
  2. Владимир Христов Дереджиев
  3. Мартин Владимиров Димитров
  4. Стоян Николов Рагев
  5. д-р Антоанета Николова Кожухарова
  6. Иван Петров Георгиев
  7. Сузана Емилова Полизоева-Дундева
  8. Николай Кирилов Шопов
  9. Силвия Георгиева Георгиева
  10. Стойчо Великов Дайреджиев
  11. Велко Йорданов Иванов
  12. Александър Огнянов Огнянов

Кандидат за кмет на с.Кавракирово - Валери Крумов Ангушев

Община Разлог - N8 в бюлетината

МК „КАУЗА РАЗЛОГ“
/ББЦ, НФСБ, БДЦ, НОВА АЛТЕРНАТИВА/

Кандидат за кмет - Димитър Йорданов Захариев

Листа за общински съветници:

  1. Димитър Йорданов Захариев
  2. Георги Стоянов Тренчев                  
  3. Димитър Иванов Тренчев
  4. Слав Тошков Астинов
  5. Илия Димитров Джанев
  6. Владимир Методиев Пицин
  7. Мария Тодорова Браухле
  8. Цветана Иванова Юрукова
  9. Владислав Стойов Гальов
  10. Ирина Димитрова Максева
  11. Димитър Атанасов Пандохов
  12. Георги Григоров Мишков
  13. Елена Кирилова Ковачева
  14. Димитър Николов Марков
  15. Димитър Иванов Неделчев
  16. Марин Борисов Янков
  17. Росица Тодорова Бащенска
  18. Георги Крумов Неделчев
  19. Георги Садимов Пандев
  20. Марио Иванов Сумев
  21. Костадин Благоев Ролев

Кандидати за кметове на кметства:

Марин Борисов Янков – с.Баня

Георги Садимов Пандев – с.Горно Драглище

Росица Тодорова Бащенска – с.Бачево

Георги Крумов Неделчев – с.Елешница

Марио Иванов Сумев – с.Годлево

Костадин Благоев Ролев – с.Добърско

Община Бургас - N16 в бюлетината

ПП "България без цензура" се явява самостоятелно.

Листа за общински съветници:

  1. Иван Тодоров Тагавов
  2. Свилен Иванов Иванов
  3. Тони Георгиев Желев
  4. Христо Василев Янков
  5. Николай Алексиев Алексиев
  6. Петко Неделчев Павлов
  7. Миглена Кузманова Абаджиева
  8. Ваня Жорова Рунтева
  9. Костадин Петров Богданов
  10. Марио Михайлов Марков
  11. Мариана Стоянова Стоянова
  12. Панайот Радостинов Диомов
  13. Ивелин Илиев Илиев
  14. Димитър Тодоров Тодоров
  15. Диана Желева Нейчева
  16. Велин Димитров Бинев
  17. Венелин Иванов Енев
  18. Ивелина Дончева Кирова
  19. Стоян Георгиев Кисов

Община Аврен - N8 в бюлетината

МК „КРАСИМИР ТОДОРОВ ЗА ОБЩИНАТА“ /ББЦ, БЪЛГАРСКА НОВА ДЕМОКРАЦИЯ, ЕДИННА НАРОДНА ПАРТИЯ/

Кандидат за кмет - Красимир Христов Тодоров

Листа за общински съветници:

  1. Красимир Христов Тодоров
  2. Стоян Георгиев Стоянов
  3. Шабан Алиев Насуфов
  4. Емилиян Емилов Йорданов
  5. Радослав Радев Станев
  6. Душко Неделчев Душев
  7. Райна Петрова Вучкова
  8. Симеон Димитров Костадинов
  9. Данаил Йовчев Павлов
  10. Жасмина Иванова Славинска
  11. Никола Андонов Иванов
  12. Симеон Андреев Ангелов
  13. Красимир Димитров Лефтеров

Кандидати за кметове на кметства:

Благовеста Христова Димитрова – с.Бенковски

Явор Станев Станев – с.Дъбравино

Николай Михайлов Пенев – с.Здравец

Йордан Станев Георгиев – с.Казашка река

Тодорка Любенова Павлова – с.Китка

Красимир Димитров Лефтеров – с.Приселци

Тодорка Янева Кирова – с.Равна гора

Стефан Цветанов Николов – с.Синдел

Ирина Георгиева Рангелова – с.Царевци

Ганчо Иванов Славов – с.Юнак

 

Община Белослав – N13 в бюлетината

МК „ЗЕЛЕН БЕЛОСЛАВ“ /ПП „ЗС АЛ.СТАМБОЛИЙСКИ“, ББЦ/

Листа за общински съветници:

  1. Живко Неделчев Димитров
  2. Ивайло Тотков Начев
  3. Славчо Йорданов Желязков
  4. Мирослав Томов Михайлов
  5. Юлияна Славчева Семерджиева
  6. Симеон Иванов Иванов
  7. Добринка Иванова Добрева
  8. Иванна Георгиева Добрева
  9. Атанас Колев Рашев
  10. Юсни Алилов Юсниев
  11. Ангел Михалев Ангелов
  12. Йорданка Димитрова Недева
  13. Николай Савков Николаев
  14. Христо Иванов Христов
  15. Рени Александрова Стайкова
  16. Анатоли Диянов Апостолов
  17. Йорданка Николаева Димитрова

Община Варна - N35 в бюлетината

ПП "България без цензура" се явява самостоятелно.

Листа за общински съветници:

  1. Поля Великова Димитрова-Ченева
  2. Милена Найденова Найденова
  3. Десислава Пенчева Пенчева
  4. Димитър Николаев Урумов
  5. Христо Тодоров Христов
  6. Камелия Димитрова Трифонова
  7. Анита Христова Любенова
  8. Деница Костова Панайотова
  9. Милка Михалева Димитрова
  10. Александър Хрисимиров Георгиев
  11. Валентин Миланов Вълчанов
  12. Георги Миланов Георгиев
  13. Цветан Илиянов Петров
  14. Стоян Иванов Тодоров

Община Ветрино – N5 в бюлетината

ПП "България без цензура" се явява самостоятелно.

Листа за общински съветници:

1. Анелия Димитрова Димитрова

Община Вълчи дол – N6 в бюлетината

ПП "България без цензура" се явява самостоятелно.

Кандидати за кметове на кметства:

Севгин Махмудов Раимов – с.Добротич

Община Девня

ПП "България без цензура" се явява самостоятелно.

Листа за общински съветници:

1. Калинка Димитрова Милева

Община Велико Търново – N11 в бюлетината

ПП "България без цензура" се явява самостоятелно.

Листа за общински съветници:

  1. Жени Нисторова Сапунджиева
  2. Стефан Любчев Стефанов
  3. Емил Кънчев Йорданов
  4. Йордан Георгиев Грозданов
  5. Найден Недев Момински
  6. Валентин Петров Петров
  7. Иван Любомиров Иванов
  8. Милко Янков Милетев

Община Елена – N10 в бюлетината

МК „ЗОВ ЗА ЕЛЕНА“ /ББЦ, АТАКА, БЪЛГАРСКА ПАРТИЯ ЛИБЕРАЛИ/

Кандидат за кмет - Михаил Александров Михалев

Листа за общински съветници:

  1. Михаил Александров Михалев
  2. Светла Иванова Кирилова
  3. Петър Ваков Митев
  4. Десислава Николаева Цончева
  5. Йоана Славова Шишкова
  6. Анета Петрова Тренова
  7. Велин Йорданов Бозов
  8. Тодор Петров Стефанов
  9. Еджевид Ахмедов Адемов
  10. Велико Йорданов Казанджиев
  11. Стоянка Димитрова Стефанова
  12. Стела Венциславова Михайлова

Кандидати за кметове на кметства:

Стела Венциславова Михайлова – с.Каменари

Анета Петрова Тренова – с.Константин

Община Белоградчик  – N4 в бюлетината

ПП "България без цензура" се явява самостоятелно.

Листа за общински съветници:

  1. Марианка Димитров Иванова
  2. Свилен Славчев Антов

Община Бойница – N3 в бюлетината

МК „НАДЕЖДА“ /БДЦ, НДСВ, ББЦ/

Листа за общински съветници:

  1. Венчо Младенов Стефанов
  2. Гошо Климентов Трифонов
  3. Симеон Борисов Буцов
  4. Асен Тодоров Маринов
  5. Ангел Тодоров Литов
  6. Пламен Цветков Трайлов
  7. Ценка Борисова Гресоева
  8. Галинка Стефанова Брумарова
  9. Наташа Радулова Михайлова

Кандидати за кметове на кметства:

Венчо Младенов Стефанов – с.Раброво

Община Видин – N12 в бюлетината

ПП "България без цензура" се явява самостоятелно.

Листа за общински съветници:

1. Вергил Цветков Маринов

Община Макреш – N5 в бюлетината

МК „НАДЕЖДА“ /БДЦ, РБ, ББЦ/

Кандидат за кмет - Веселин Димитров Велков

Листа за общински съветници:

  1. Веселин Димитров Велков
  2. Лило Рачев Петков
  3. Павлинчо Вълков Петков
  4. Йордан Николов Йорданов
  5. Теменужка Цветкова Николова
  6. Цветан Неделков Тошев
  7. Румен Рачов Иванов

Кандидати за кметове на кметства:

Теменужка Цветкова Николова – с.Киреево

Йордан Николов Йорданов – с.Раковица

Община Ново село

ПП "България без цензура" се явява самостоятелно.

Листа за общински съветници:

1. Бранимир Цветанов Хараламбиев

Община Ружинци

ПП "България без цензура" се явява самостоятелно.

Листа за общински съветници:

1. Юлияна Гошова Борисова

Община Чупрене – N7 в бюлетината

ПП "България без цензура" се явява самостоятелно.

Листа за общински съветници:

1. Стефка Тодорова Стоянова

Община Габрово – N18 в бюлетината

ПП "България без цензура" се явява самостоятелно.

Листа за общински съветници:

  1. Николинка Стойнова Начева
  2. Методи Георгиев Димитров
  3. Тотьо Стефанов Костов

Община Дряново

ПП "България без цензура" се явява самостоятелно.

Листа за общински съветници:

  1. Павел Борисов Цонев
  2. Георги Георгиев Георгиев
  3. Пламен Петров Вачев
  4. Михаил Иванов Михайлов
  5. Цветан Димитров Цонев

Община Балчик

МК „СИЛЕН БАЛЧИК“ /ЗЕМЕДЕЛСКИ СЪЮЗ „АЛЕКСАНДЪР СТАМБОЛИЙСКИ“, ББЦ, ВЪЗРАЖДАНЕ, БДЦ/

Листа за общински съветници:

  1. Виктор Лучиянов Митраков
  2. Христо Николов Христов
  3. Мариана Маринова Иванова
  4. Соня Михайлова Василева
  5. Петър Димитров Петров
  6. Кирил Йорданов Кирев
  7. Симеон Димитров Симионов
  8. Лида Николова Панчева
  9. Петър Стефанов Кудев
  10. Иван Тодоров Митишев
  11. Левен Еролов Шабанов
  12. Иван Желев Пенев
  13. Снежана Канева Георгиева
  14. Еско Станев Асански
  15. Марчо Марев Митев

Кандидати за кметове на кметства:

Стойка Йорданова Донева – с.Дъбрава

Илиана Димитрова Димитрова – с.Рогачево

Марчо Марев Митев – с.Соколово

Иван Желев Пенев – с.Змеево

Павлина Данаилова Стоева – с.Оброчище

Съби Крумов Василев – с.Безводица

Сергей Панайотов Георгиев – с.Преспа

Община Каварна – N10 в бюлетината

ПП "България без цензура" се явява самостоятелно.

Листа за общински съветници:

  1. Иван Димитров Иванов
  2. Иван Георгиев Петров
  3. Симона Мариянова Иванова
  4. Злати Сергеев Златев
  5. Гергана Николаева Дончева

Кандидати за кметове на кметства:

Благомир Борисов Станев – с.Белгун

Павлина Радева Димитрова – с.Селце

Община Тервел

МК „КАН ТЕРВЕЛ“ /ББЦ, БЪЛГАРСКА РАДИКАЛНА ЛЕВИЦА/

Кандидат за кмет - Андрей Велчев Вълов

Листа за общински съветници:

  1. Андрей Велчев Вълов
  2. Павлинка Петрова Пасева
  3. Георги Тодоров Илиев
  4. Невен Георгиев Димов
  5. Николай Георгиев Замфиров
  6. Красимир Тодоров Костадинов
  7. Стойчо Иванов Стойчев
  8. Николай Стойчев Иванов
  9. Гюнайдън Сенаифов Кадиров
  10. Янка Петрова Стойчева
  11. Ахмед Хамди Ибрям
  12. Димитър Иванов Михалев
  13. Явор Светославов Иванов
  14. Пламен Владимиров Владов

Кандидати за кметове на кметства:

Кямил Кямил Садула – с.Честименско

Община Кърджали

ПП "България без цензура" се явява самостоятелно.

Листа за общински съветници:

  1. Петър Атанасов Бумбаров
  2. Александър Бисеров Ръджанов

Община Бобов дол – N5 в бюлетината

МК „КОАЛИЦИЯ ЗА ОБЩИНА БОБОВ ДОЛ“ /ВМРО – БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ, ББЦ, ПАРТИЯ НА ЗЕЛЕНИТЕ, БЪЛГАРСКА СОЦИАЛДЕМОКРАЦИЯ/

Кандидат за кмет - Орлин Борисов Делибалтов

Листа за общински съветници:

  1. Орлин Борисов Делибалтов
  2. Иван Кирилов Георгиев
  3. Ваня Евгениева Иванова
  4. Александър Петров Иванов
  5. Иванка Георгиева Иванова
  6. Иван Сашов Драгомиров
  7. Найден Йорданов Йорданов
  8. Вергина Димитрова Димитрова
  9. Виктория Георгиева Спасова
  10. Любомира Георгиева Бонева
  11. Красимира Иванова Котева
  12. Биляна Николова Стефанова
  13. Емилия Василева Александрова

Кандидати за кметове на кметства:

Василка Димитрова Димитрова – с.Голям Върбовник

Община Дупница – N23 в бюлетината

МК „ОБЕДИНЕН ДЕМОКРАТИЧЕН БЛОК СЪЮЗ НА ДЕСНИТЕ СИЛИ“ /ББЦ, РАДИКАЛДЕМОКРАТИЧЕСКА ПАРТИЯ В БЪЛГАРИЯ, БЪЛГАРСКА НОВА ДЕМОКРАЦИЯ/

Кандидат за кмет - Костадин Крумов Костадинов

Листа за общински съветници:

  1. Костадин Крумов Костадинов
  2. Георги Василев Георгиев
  3. Иван Миланов Раков
  4. Румяна Ангелова Гиргинова
  5. Георги Янков Георгиев
  6. Стефан Христов Чавеев
  7. Кристина Иванова Христова
  8. Иван Георгиев Монов
  9. Гичка Петрова Михайлова
  10. Стоян Славев Шушков
  11. Антон Димитров Христов
  12. Емилия Райчова Кузманова
  13. Стоян Емилов Стоянов
  14. Добромир Кирилов Димитров
  15. Иван Йорданов Ильов
  16. Мая Евгениева Гълъбова
  17. Николай Руменов Йорданов
  18. Мирослав Василев Хаджийски
  19. Гергана Стоилова Стоянова
  20. Костадин Иванов Стоилов
  21. Теодор Георгиев Тодоров
  22. Надежда Георгиева Димитрова
  23. Маргарита Методиева Кьосева
  24. Спаска Емилова Костова
  25. Таня Димитрова Златкова
  26. Светлозар Кирилов Апостолов
  27. Владимир Асенов Григоров
  28. Миглена Емилова Пишимарова
  29. Георги Руменов Димитров
  30. Емил Владимиров Пилев
  31. Иванка Стоичкова Черешарска
  32. Седефчо Иванов Костадинов

Кандидати за кметове на кметства:

Стойко Христов Гергинов – с.Крайници

Иванка Стоичкова Черешарска – с.Червен брег

Седефчо Иванов Костадинов – с.Палатово

Община Кочериново – N3 в бюлетината

ПП "България без цензура" се явява самостоятелно.

Листа за общински съветници:

1. Васил Костадинов Грозданов

Община Априлци – N1 в бюлетината

ПП "България без цензура" се явява самостоятелно.

Листа за общински съветници:

  1. Росица Христова Тотева
  2. Николай Михайлов Михов
  3. Иван Янчев Христов
  4. Георги Красимиров Костадинов
  5. Теодор Цветославов Цанков

Община Троян

МК „ДЕМОКРАТИЧНО БЪДЕЩЕ“ /ББЦ, ПП ДВИЖЕНИЕ ДЕМОКРАТИЧНО ДЕЙСТВИЕ – ДЗ/

Кандидат за кмет - Марин Тодоров Вутов

Листа за общински съветници:

  1. Трифон Дачев Трифонов
  2. Марин Тодоров Вутов
  3. Таня Кръстева Гроицова
  4. Мариела Милкова Тенева
  5. Пламен Иванов Ванев
  6. Ангелина Дацова Найденова
  7. Тоня Койнова Петкова
  8. Станимир Цанов Радков
  9. Иван Мирославов Мичев
  10. Валя Цветанова Ефтимова
  11. Николай Донков Митев
  12. Георги Петков Димитров
  13. Ангел Краев Краевски
  14. Теменуга Павлова Начева
  15. Георги Маринов Ралчевски
  16. Тодор Христов Кафеджиев
  17. Гълъбин Стефанов Кюркчиев
  18. Милица Петкова Ралчевска
  19. Цветан Иванов Димовски
  20. Неда Каменова Личева
  21. Тодор Банчев Тодоров
  22. Иван Богданов Семерджиев
  23. Юлиан Пенков Бояджиев

Кандидати за кметове на кметства:

Трифон Дачев Трифонов – с.Голяма Желязна

Таня Кръстева Гроицова – с.Терзийско

Валя Цветанова Ефтимова – с.Черни Осъм

Георги Маринов Ралчевски – с.Шипково

Тодор Банчев Тодоров – с.Старо село

Община Бойчиновци

ПП "България без цензура" се явява самостоятелно.

Листа за общински съветници:

  1. Румен Георгиев Петров
  2. Цветелин Златанов Кирилов
  3. Тошко Каменов Каменов

Кандидати за кметове на кметства:

Илона Евгениева Димитрова – с.Кобиляк

Община Георги Дамяново

ПП "България без цензура" се явява самостоятелно.

Листа за общински съветници:

  1. Десислава Пламенова Кръстева
  2. Пламен Митов Кръстев

Община Лом

МК „ЕДИНСТВО“ /ББЦ, БДЦ, ДПС, АБВ, ЗС „АЛЕКСАНДЪР СТАМБОЛИЙСКИ“/

Кандидат за кмет - Борислав Цветанов Борисов

Листа за общински съветници:

  1. Борислав Цветанов Борисов
  2. Калина Петрова Гашева
  3. Георги Николаев Георгиев
  4. Виктория Георгиева Владимирова
  5. Александър Иванов Маренски
  6. Биляна Бойкова Илиева
  7. Наталия Димитрова Славчева
  8. Евелинка Мишонова Петрова
  9. Росен Петров Рангелов
  10. Иво Александров Манастирски
  11. Ивайло Емилов Иванов
  12. Тодор Георгиев Калинов
  13. Снежанка Трайкова Михайлова
  14. Камелия Николова Михайлова
  15. Лина Кирилова Цветанова
  16. Любомир Иванов Филипов
  17. Петър Беков Петров
  18. Наталия Жориева Георгиева
  19. Георги Йончев Георгиев
  20. Димитър Георгиев Владимиров
  21. Илиян Йорданов Илиев
  22. Бисер Емилов Иванов
  23. Вера Гаврилова Атанасова
  24. Силвия Руменова Христова
  25. Цветелина Иванова Цветанова
  26. Стефчо Благоев Борисов
  27. Крум Спасов Замфиров
  28. Александър Петков Миланов
  29. Милена Тодорова Виденова

Кандидати за кметове на кметства:

Бисер Емилов Иванов – с.Трайково

Вера Гаврилова Атанасова – с.Добри дол

Силвия Руменова Христова – с.Станево

Цветелина Иванова Цветанова – с.Замфир

Стефчо Благоев Борисов – с.Долно Линево

Крум Спасов Замфиров – с.Ковачица

Александър Петков Миланов – с.Сталийска махала

Милена Тодорова Виденова – с.Сливата

Община Брацигово – N8 в бюлетината

МК „ПАТРИОТИЧЕН СЪЮЗ ОБЩИНА БРАЦИГОВО“ /НФСБ, РБ, ББЦ/

Листа за общински съветници:

  1. Калчо Георгиев Калев
  2. Груйчо Славчев Славчев
  3. Стоян Христов Сталев
  4. Даниела Иванова Хаджиева-Велиславова
  5. Георги Христов Щерев
  6. Атанас Костадинов Шишков
  7. София Ламбрева Герджикова

Община Велинград – N10 в бюлетината

МК „ЗАЕДНО ЗА ВЕЛИНГРАД“ /ББЦ, ПБЖ/

Листа за общински съветници:

  1. Радослав Деянов Димов
  2. Катя Борисова Даскалова
  3. Радослав Ангелов Петаков
  4. Моника Борисова Трифонова
  5. Христо Ангелов Юргакиев
  6. Ивайло Милков Джамбазов
  7. Магдалена Илиева Пухалева
  8. Христо Иванов Семерджиев
  9. Димитър Илиев Шулев
  10. Стойо Петров Табаков
  11. Георги Борисов Табаков
  12. Владимир Борисов Бозев
  13. Тодор Димитров Шулев
  14. Александър Стойчев Ушев
  15. Александър Ботев Димитров
  16. Иван Ангелов Въргов
  17. Васка Николаева Благоева
  18. Сибирка Венелинова Дивакова
  19. Ангел Веселинов Стамболов
  20. Тодор Иванов Ланджев
  21. Огнян Иванов Петров
  22. Марин Атанасов Маринов
  23. Вили Димитрова Димитрова

Община Пазарджик – N1 в бюлетината

ПП "България без цензура" се явява самостоятелно.

Листа за общински съветници:

  1. Любен Тодоров Точков
  2. Светлана Крумова Шуманова-Иванова
  3. Красимира Ганчова Христева

Община Панагюрище – N14 в бюлетината

ПП "България без цензура" се явява самостоятелно.

Листа за общински съветници:

  1. Любомир Стефанов Стефанов
  2. Рада Делчова Мачева
  3. Запряна Николаева Кесова
  4. Янка Ангелова Кокотанекова
  5. Искрьо Ненков Кривирадев
  6. Мариана Симеонова Петкова
  7. Мария Апостолова Беломачева
  8. Никола Василев Бундов
  9. Ани Янкова Николова
  10. Мария Николова Николова
  11. Генка Петкова Дошкова
  12. Цветана Стефанова Петришка
  13. Пенка Йорданова Гушмакова
  14. Стефка Стоянова Хитрева
  15. Кунка Рашкова Милева
  16. Жана Димитрова Калоянова
  17. Мина Желязкова Тасева
  18. Нонка Деянова Колибанекова
  19. Нонка Тодорова Драмчева
  20. Тодорка Костадинова Кунтова

Кандидати за кметове на кметства:

Йордан Иванов Йорданов – с.Оборище

Община Септември – N12 в бюлетината

ПП "България без цензура" се явява самостоятелно.

Листа за общински съветници:

  1. Валя Спасова Ал Самара
  2. Лука Ненков Делийски
  3. Савина Кирилова Топкарова
  4. Марийка Кирилова Иванова

Община Стрелча – N8 в бюлетината

ПП "България без цензура" се явява самостоятелно.

Листа за общински съветници:

  1. Георги Танчев Заеков
  2. Иванка Георгиева Атанасова
  3. Цеца Христова Георгиева
  4. Невенка Кузова Гечева

Община Сърница – N2 в бюлетината

ПП "България без цензура" се явява самостоятелно.

Листа за общински съветници:

  1. Реджеп Салихов Айров
  2. Шукри Неджемиев Онбашиев
  3. Реджеп Алиев Трампов

Община Перник - N10 в бюлетината

ПП "България без цензура" се явява самостоятелно.

Кандидат за кмет - Катя Иванова Иванова

Листа за общински съветници:

  1. Катя Иванова Иванова
  2. Людмил Йорданов Георгиев
  3. Зорница Василева Иванова
  4. Емил Кирилов Димитров
  5. Денислав Емилов Владимиров
  6. Петър Валентинов Петров
  7. Анелия Славчева Динева
  8. Любомира Йорданова Владимирова
  9. Димитър Ананиев Димитров

Кандидати за кметове на кметства:

Денислав Емилов Владимиров – кметство Изток

Любомира Йорданова Владимирова – кметство Кладница

Людмил Йорданов Георгиев – кметство Рударци

Община Радомир – N5 в бюлетината

КОАЛИЦИЯ „НАШАТА ОБЩИНА – НАШЕТО БЪДЕЩЕ“ /ББЦ, ОБЕДИНЕНА СОЦИАЛДЕМОКРАЦИЯ/

Кандидат за кмет - Илиян Григоров Илиев

Листа за общински съветници:

  1. Илиян Григоров Илиев
  2. Антон Александров Аспарухов
  3. Николай Радков Томов
  4. Александър Василев Йорданов
  5. Галина Николова Томова
  6. Александър Стоилов Алексиев
  7. Кристиян Василев Янев
  8. Боянка Иванова Йотова
  9. Александър Методиев Михайлов
  10. Илиян Василев Петрунов
  11. Антон Любенов Иванов
  12. Георги Костадинов Величков
  13. Катя Андреева Николова

Кандидати за кметове на кметства:

Анета Симеонова Ралева – с.Долни Раковец

Светослав Петров Харалампиев – с.Гълъбник

Илия Ангелов Йорданов – с.Кондофрей

Община Гулянци – N10 в бюлетината

МК „ВЪЗРАЖДАНЕ ЗА ОБЩИНА ГУЛЯНЦИ“ /ББЦ, АБВ, РБ, СОЛИДАРНОСТ/

Кандидат за кмет - Маргаритка Цветанова Кирова

Листа за общински съветници:

  1. Маргаритка Цветанова Кирова
  2. Витлием Николов Давидов
  3. Лилян Борисов Николаев
  4. Гинка Маринова Белелиева
  5. Асен Борисов Докузов
  6. Георги Иванов Георгиев
  7. Петьо Гошев Пенев
  8. Самуил Димитров Митев
  9. Валентин Стойнев Любатски
  10. Мария Тодорова Димитрова
  11. Петя Пламенова Иванова
  12. Анна Симеонова Николова
  13. Александър Петров Димитров
  14. Дамян Милчев Парашкевов
  15. Николай Иванов Гаврилов
  16. Марин Маринов Георгиев
  17. Пламен Радков Янев

Кандидати за кметове на кметства:

Емил Иванов Иванов – с.Искър

Викторио Детелинов Тихолов – с.Милковица

Тошко Блажев Михайлов – с.Гиген

Марин Маринов Георгиев – с.Ленково

Ангелина Тинкова Парашкевова – с.Загражден

Тошко Любенов Гаврилов – с.Сомовит

Цецо Митков Пачев – с.Крета

Величка Евлогиева Георгиева – с.Шияково

Таня Жорова Кръстева – с.Дъбован

Любомир Димитров Божинов – с.Брест

 

Община Долна Митрополия – N17 в бюлетината
МК „ПАТРИОТИ И ДЕМОКРАТИ ЗА ОБЩИНА ДОЛНА МИТРОПОЛИЯ“ /ББЦ, БДЦ, НФСБ/

Кандидат за кмет - Людмил Асенов Евтимов

Листа за общински съветници:

  1. Людмил Асенов Евтимов
  2. Румен Тодоров Данов
  3. Богдан Асенов Николов
  4. Иван Красимиров Блажев
  5. Нона Стойчева Иванова
  6. Цветелин Парашкевов Димитров
  7. Зоя Кирилова Петкова
  8. Богомил Красимиров Пешков
  9. Димитър Ангелов Илиев
  10. Янко Връбчев Иванов
  11. Иван Нинов Манчевски
  12. Юлиян Атанасов Георгиев
  13. Димчо Трифонов Илиев
  14. Невена Тодорова Якимова
  15. Моника Тодорова Динкова
  16. Росен Цветанов Цветанов

Кандидати за кметове на кметства:

Невена Тодорова Якимова – с.Гостиля

Димчо Трифонов Илиев – с.Байкал

Нона Стойчева Иванова – с.Комарево

Димитър Ангелов Илиев – с.Биволаре

Иван Нинов Манчовски – с.Брегаре

Зоя Кирилова Петкова – с.Горна Митрополия

Богдан Асенов Николов – гр.Тръстеник

Община Кнежа – N5 в бюлетината

МК „ДЕМОКРАТИ, ПАТРИОТИ И СОЦИАЛИСТИ ЗА КНЕЖА“ /ББЦ, ВМРО-БНД/

Кандидат за кмет - Борислав Николаев Цанковски

Листа за общински съветници:

  1. Борислав Николаев Цанковски
  2. Иван Евгениев Одажийски
  3. Христин Илиев Христов
  4. Ивайло Пешов Дочовски
  5. Мирослав Иванов Маринов
  6. Йонко Вълчков Петков
  7. Тихомир Цветков Бърковски
  8. Мирослав Христов Димовски
  9. Павлин Дилянов Дашов
  10. Траяна Венкова Михайлова
  11. Росица Гълъбинова Чарапанска
  12. Даниела Илиева Младжова
  13. Иван Пепов Вълчинков
  14. Соня Георгиева Горановска
  15. Петранка Йорданова Матова

Кандидати за кметове на кметства:

Йонко Вълчков Петков – с.Лазарово

Тихомир Цветков Бърковски – с.Бреница

Община Левски – N12 в бюлетината

МК „ЗА ЛЕВСКИ БДЦ – ББЦ“ /ББЦ, БДЦ/

Листа за общински съветници:

  1. Александър Христов Кисьов
  2. Цветелина Георгиева Симеонова
  3. Николай Илиев Николаев
  4. Димитър Петров Асенов
  5. Любка Веселинова Димитрова
  6. Захари Иванов Грозиев
  7. Анелия Илиева Илиева
  8. Сергей Георгиев Одаджиев
  9. Сталиян Маринов Пачев
  10. Александър Ванев Иванов
  11. Галя Николова Горшкова
  12. Камен Павлов Асенов

Кандидати за кметове на кметства:

Сталиян Маринов Пачев – с.Българене

Сергей Георгиев Одаджиев – с.Изгрев

Анелия Илиева Илиева – с.Козар Белене

Йордан Пенчев Павлов – с.Стежерево

Александър Ванев Иванов – с.Трънчовица

Община Никопол – N7 в бюлетината

ПП "България без цензура" се явява самостоятелно.

Листа за общински съветници:

1. Тихомир Благовестов Тодоров

Община Плевен – N23 в бюлетината

Листа за общински съветници:

МК „ПЛЕВЕН МОЖЕ – ПЛЕВЕН ПОБЕЖДАВА“ (РБ, ВМРО)

Красимир Владимиров Владов – 8-мо място в листата

Община Пордим – N10 в бюлетината

Листа за общински съветници:

  1. Атанас Димитров Филчев
  2. Пламен Бисеров Николов
  3. Венелин Бориславов Андреев
  4. Тодор Любенов Христов
  5. Борис Атанасов Георгиев
  6. Митко Младенов Трифонов

Кандидати за кметове на кметства:

Пламен Бисеров Николов – с.Згалево

Община Червен бряг – N17 в бюлетината

ПП "България без цензура" се явява самостоятелно.

Кандидат за кмет - Генади Дилков Цветков

Листа за общински съветници:

  1. Генади Дилков Цветков
  2. Минко Йорданов Еремиев
  3. Ирена Руменова Дилкова-Иванова
  4. Георги Петров Върбановски
  5. Владислав Росенов Маринов
  6. Даниел Йорданов Коцев
  7. Кирил Павлов Митев
  8. Борислав Генов Иванов
  9. Веселин Димитров Коцовски
  10. Александър Димитров Райнов
  11. Пламен Иванов Трифонов
  12. Красимир Тодоров Кръстев
  13. Ивайло Стоянов Досков

Кандидати за кметове на кметства:

Ивайло Стоянов Досков – с.Реселец

Никола Петров Цветанов – с.Чомаковци

Община Пловдив – N17 в бюлетината

ПП "България без цензура" се явява самостоятелно.

Кандидат за кмет - Атанас Любенов Панчов

Листа за общински съветници:

  1. Дяко Александров Дяков
  2. Атанас Любенов Панчов
  3. Тезджан Феймиева Наимова
  4. Тихомир Христов Петров
  5. Иван Иванов Запрянов
  6. Александър Ангелов Велчев
  7. Ангел Костадинов Калоянов
  8. Соня Иванова Георгиева-Ангелова
  9. Марина Спасова Иванова

Кандидати за кметове на райони:

Тихомир Христов Петров – район „Централен“

Тезджан Феймиева Наимова – район „Източен“

Ангел Костадинов Калоянов – район „Тракия“

Соня Иванова Георгиева-Ангелова – район „Северен“

Александър Ангелов Велчев – район „Южен“

Община Асеновград – N19 в бюлетината

ПП "България без цензура" се явява самостоятелно.

Листа за общински съветници:

  1. Атанас Пандев Пандев
  2. Стефан Ангелов Бутев
  3. Адриана Атанасова Миленова
  4. Невена Севдалинова Илиева

Община Брезово – N1 в бюлетината

ПП "България без цензура" се явява самостоятелно.

Листа за общински съветници:

1. Красимир Петров Донев 

Община Карлово – N5 в бюлетината

ПП "България без цензура" се явява самостоятелно.

Листа за общински съветници:

  1. Нели Иванова Бойкинска
  2. Атанас Петров Николов
  3. Георги Михайлов Ковачев
  4. Цвета Славова Динева-Векова
  5. Маргарита Розалинова Салчева
  6. Цветан Тодоров Петров
  7. Любка Драганова Тонева
  8. Мария Христова Маткова
  9. Делка Нончева Георгиева

Община Кричим – N2 в бюлетината

МК „БЪДЕЩЕ ЗА ОБЩИНА КРИЧИМ“ /ББЦ, НФСБ, РБ/

Кандидат за кмет - Атанас Иванов Бъбаров

Листа за общински съветници:

  1. Атанас Иванов Бъбаров
  2. Васил Щерев Кузев
  3. Йордан Василев Ангелов
  4. Лазар Николаев Лазаров
  5. Спас Стоянов Гицов
  6. Кирил Димитров Гълъбов
  7. Нели Георгиева Димова
  8. Елисавета Симеонова Даскалова
  9. Атанас Костадинов Димов
  10. Радослав Лазаров Лазаров
  11. Шериф Ибрямов Мехмедов
  12. Запрянка Рангелова Мацева
  13. Йордан Крумов Ангелов

Община Марица – N16 в бюлетината

ПП "България без цензура" се явява самостоятелно.

Листа за общински съветници:

  1. Георги Рангелов Лотаров
  2. Рангел Генов Терзийски
  3. Венцислав Николов Кацаров

Община Перущица – N6 в бюлетината

ПП "България без цензура" се явява самостоятелно.

Листа за общински съветници:

  1. Димитър Борисов Мишев
  2. Гергана Недялкова Мишева
  3. Димитър Петров Сендов

Община Първомай – N9 в бюлетината

ПП "България без цензура" се явява самостоятелно.

Кандидат за кмет - Иванка Ангелова Сталева

Листа за общински съветници:

  1. Иванка Ангелова Сталева
  2. Стефан Начев Хаджиев
  3. Антония Иванова Налбантова
  4. Александър Бисеров Иванов
  5. Йордан Николаев Диманов
  6. Димитрия Илиева Петрова
  7. Адриян Илиев Кузманов
  8. Златка Георгиева Дончева
  9. Елена Димчева Тилева
  10. Димитър Деянов Деянов
  11. Мария Танева Гайдева
  12. Иванка Христева Иванова

Община Родопи – N9 в бюлетината

МК „ФОРОР“ /РБ, ВМРО-БНД, ББЦ, НДСВ, БДЦ/

Кандидат за кмет - Георги Иванов Цанков

Листа за общински съветници:

  1. Георги Иванов Цанков
  2. Филип Георгиев Кърмов
  3. Васил Иванов Гюрдиев
  4. Кремена Георгиева Цанкова
  5. Христо Георгиев Христов
  6. Иван Георгиев Вършилов
  7. Кирил Атанасов Проданов
  8. Йордан Альошев Златков
  9. Атанас Василев Ръжев
  10. Господин Начев Господинов
  11. Енка Христева Кирякова
  12. Таня Атанасова Такева
  13. Георги Александров Мичев
  14. Румен Тодоров Тодоров
  15. Стойко Васков Белоперков
  16. Иванка Георгиева Мострова-Бръмбарова
  17. Никола Йорданов Тачев
  18. Асен Любомиров Арнаудов
  19. Христо Георгиев Седмаков
  20. Томи Атанасова Георгиева
  21. Райна Стефанова Кискинова
  22. Николай Костадинов Вършилов
  23. Стефан Георгиев Пейковски
  24. Пламен Тодоров Кабаков
  25. Людмил Сашов Димитров
  26. Петя Николова Сендова
  27. Иван Антонов Дечев
  28. Асен Митков Илиев
  29. Светослав Георгиев Тотев

Кандидати за кметове на кметства:

Спас Николаев Петков – с.Белащица

Георги Иванов Чорбов – с.Брестник

Надежда Йолданова Рангелова – с.Брестовица

Димитър Янков Толев – с.Крумово

Пламен Тодоров Кабаков – с.Марково

Светослав Георгиев Тотев – с.Оризари

Димитър Кънчев Филипов – с.Първенец

Йордан Альошев Златков – с.Устина

Рангел Георгиев Станоев – с.Храбрино

Атанас Стойков Тонков – с.Цалапица

Катя Василева Гълъбова – с.Ягодово

Община Сопот – N10 в бюлетината

МК „ЗАЕДНО ЗА ПРОСПЕРИТЕТА НА СОПОТ И АНЕВО“ /ВМРО-БНД, АБВ, БДЦ, НДСВ, СОЦИАЛДЕМОКРАТИЧЕСКА ПАРТИЯ, ББЦ/

Кандидат за кмет - Веселин Петров Личев

Листа за общински съветници:

  1. Веселин Петров Личев
  2. Николай Симеонов Николов
  3. Фратьо Неделчев Куртев
  4. Катя Николова Адърска-Даскова
  5. Иван Ганчев Петканчев
  6. Георги Христов Алексиев
  7. Диана Василева Юнакова
  8. Младен Стоянов Димитров
  9. Пенка Маркова Терзиева
  10. Атанас Георгиев Ласков
  11. Никола Койчев Пингелов
  12. Неделчо Атанасов Тумбалеев
  13. Ивелина Миленова Божкова
  14. Здравка Стоянова Атанасова
  15. Лиляна Димитрова Йотова
  16. Петър Николаев Найденов
  17. Стефан Христев Шипкалиев

Кандидати за кметове на кметства:

Николай Симеонов Николов – с.Анево

Община Стамболийски – N7 в бюлетината

ПП "България без цензура" се явява самостоятелно.

Кандидат за кмет - Красимир Николаев Марински

Листа за общински съветници:

  1. Красимир Николаев Марински
  2. Аспарух Георгиев Аспарухов
  3. Асен Иванов Кемилев
  4. Боянка Енчева Велкова
  5. Елена Любомирова Шопска
  6. Биляна Николова Хаджиева
  7. Костадин Георгиев Георгиев
  8. Стоян Николов Митов
  9. Лидия Ромео Николова
  10. Лиля Василева Тодорова
  11. Магдалена Йорданова Зорзопова
  12. Лазарина Иванова Добрева
  13. Златка Иванова Игнатова

Кандидати за кметове на кметства:

Лазарина Иванова Добрева – с.Триводици

Златка Иванова Игнатова – с.Куртово Конаре

Община Силистра – N10 в бюлетината

МК „ГРАЖДАНСКО ЕДИНСТВО“ /РБ, НОВОТО ВРЕМЕ, ВМРО-БНД, ПАРТИЯ НА ЗЕЛЕНИТЕ, ОБЕДИНЕНА БЪЛГАРИЯ, ОБЕДИНЕНИ ЗЕМЕДЕЛЦИ, ББЦ, НИКОЛА ПЕТКОВ, ЗЕЛЕНА ПАРТИЯ/

Кандидат за кмет - Александър Николаев Сабанов

Листа за общински съветници:

  1. Александър Николаев Сабанов
  2. Димитър Неделчев Димитров
  3. Иван Станков Ковачев
  4. Ванушка Георгиева Маркова
  5. Орлин Огнянов Николов
  6. Георги Вълев Георгиев
  7. Валентин Петров Драганов
  8. Керанка Вълчева Иванова
  9. Красимира Маринова Неделчева
  10. Денчо Стоянов Георгиев
  11. Цонко Иванов Цонев
  12. Никола Станков Узунов
  13. Кирил Еников Нейков
  14. Нело Димитров Неделчев
  15. Боян Кирилов Боянов
  16. Любен Стоянов Петров
  17. Димитър Трендафилов Трендафилов
  18. Венелин Димитров Димитров
  19. Стефан Иванов Ненчовски
  20. Свилен Димов Съботинов
  21. Боян Пенчев Цвятков
  22. Кремена Стоянова Петрова
  23. Марияна Станчева Гагова
  24. Марин Пенев Петров
  25. Радко Енчев Раданов
  26. Румен Тодоров Тодоров
  27. Стоянка Драганова Драганова
  28. Севдалин Неделчев Стоянов
  29. Венко Петров Начев
  30. Десислав Димов Пенчев
  31. Даниела Стоянова Русева
  32. Илиян Кръстев Стратиев
  33. Веселин Георгиев Георгиев

Кандидати за кметове на кметства:

Денчо Стоянов Георгиев – с.Айдемир

Никола Станков Узунов – с.Калипетрово

Даниел Димитров Христов – с.Срацимир

Маруся Тодорова Боева – с.Сребърна

Община Ситово – N4 в бюлетината

МК „ЗАЕДНО ЗА ПРОМЯНАТА“ /РБ, НДСВ, НС, ББЦ, ЗЕЛЕНА ПАРТИЯ, СОЦИАЛДЕМОКРАТИЧЕСКА ПАРТИЯ/

Кандидат за кмет - Станчо Борисов Арсов

Листа за общински съветници:

  1. Станчо Борисов Арсов
  2. Светлозар Николов Симеонов
  3. Гинка Атанасова Макриева
  4. Мирослава Колева Тодорова
  5. Юрий Пенев Неков
  6. Димитър Маринов Костадинов
  7. Веселин Петров Неков
  8. Пламен Йорданов Йорданов
  9. Димитринка Димитрова Арсова
  10. Петър Василев Горанов

Кандидати за кметове на кметства:

Пламен Йорданов Йорданов – с.Добротица

Кевсер Хюсеин Хюсеин – с.Любен

Веселин Петров Неков – с.Гарван

Община Годеч – N6 в бюлетината

ПП "България без цензура" се явява самостоятелно.

Кандидат за кмет - Катя Петрова Трифонова

Листа за общински съветници:

  1. Катя Петрова Трифонова
  2. Вера Радкова Николова
  3. Георги Петров Вацов
  4. Стоян Миладинов Иванов

Община Костенец - N3 в бюлетината

МК „КОСТЕНЕЦ, СЪБУДИ СЕ“ - N3 в бюлетината /РЗС, ББЦ, ОБЕДИНЕНИ ЗЕМЕДЕЛЦИ, БЪЛГАРСКА НОВА ДЕМОКРАЦИЯ/

Кандидат за кмет - Димитър Николов Мирков

Листа за общински съветници:

  1. Димитър Николов Мирков
  2. Георги Георгиев Донков
  3. Красимир Михаилов Йоневски
  4. Васил Лазеров Костадинов
  5. Борис Трифонов Радославов
  6. Росен Ненчев Димитров
  7. Любомир Николов Копаранов
  8. Петър Ангелов Петров
  9. Бойка Ангелова Кичукова
  10. Васил Петров Зашев
  11. Йордан Иванов Пашунов
  12. Антонина Георгиева Наумова
  13. Николай Красимиров Спасов
  14. Емил Кирилов Георгиев
  15. Лила Йорданова Зашева

Кандидати за кметове на кметства:

Красимир Димитров Камберски – кметство Момин проход

Любка Любомирова Кацарова – кметство Костенец

Иван Борисов Стоев – кметство Пчелин

Йордан Георгиев Георгиев – кметство Горна Василица

Община Своге – N2 в бюлетината

МК „ЕДИНСТВО ЗА ПРОМЯНА – НАРОДЕН СЪЮЗ, ББЦ, ВМРО-БНД“ /ВМРО-БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ, ББЦ, НАРОДЕН СЪЮЗ

Кандидат за кмет - Миладин Свиленов Савов

Листа за общински съветници:

  1. Велислав Кръстанов Георгев
  2. Георги Бориславов Василев
  3. Миладин Свиленов Савов
  4. Борислав Петков Василев
  5. Иван Йорданов Райков
  6. Благой Иванов Стоянов

Кандидати за кметове на кметства:

Борислав Петров Василев – с.Церово

Иван Йорданов Райков – с.Искрец

Благой Иванов Стоянов – с.Осеновлаг

Община Сливница – N1 в бюлетината

МК „С ГРИЖА ЗА ХОРАТА“ /ББЦ, ДВИЖЕНИЕ ДЕМОКРАТИЧНО ДЕЙСТВИЕ/

Листа за общински съветници:

  1. Марияна Георгиева Палазова
  2. Надежда Стоянова Тодорова
  3. Станислава Филипова Георгиева
  4. Албена Младенова Димитрова
  5. Диана Валентинова Каменова
  6. Елисавета Младенова Младенова
  7. Спася Младенова Минева
  8. Петър Райчов Гигов
  9. Евтим Филипов Евтимов
  10. Радослав Руменов Радков
  11. Антон Методиев Маринков
  12. Росен Пламенов Николов
  13. Георги Симеонов Тодоров

Община Казанлък – N6 в бюлетината

ПП "България без цензура" се явява самостоятелно.

Листа за общински съветници:

  1. Галин Андонов Георгиев
  2. Радослав Христов Рачев
  3. Койчо Алексиев Иванов
  4. Генади Пенков Славов
  5. Стоян Димитров Кирпиев
  6. Теодора Косева Косева
  7. Пламен Димитров Гаджев
  8. Емил Тодоров Иванов
  9. Иван Стефанов Христов
  10. Ибрахим Юсеин Сиври

Кандидати за кметове на кметства:

Иван Георгиев Колев – с.Овощник

Кольо Иванов Колев – с.Кънчево

Райчо Христов Раев – с.Средногорово

Тодор Сотиров Коцев – гр.Крън

Община Стара Загора – N6 в бюлетината

Листа за общински съветници:

Светлин Стойчев – 14-то място в листата на КП „НАРОДЕН СЪЮЗ“

Община Омуртаг – N11 в бюлетината

ПП "България без цензура" се явява самостоятелно.

Листа за общински съветници:

  1. Станьо Боянов Александров
  2. Лилия Ицкова Илиева
  3. Живко Йосифов Стоянов
  4. Тихомир Стоянов Цветков
  5. Харизан Стоянов Георгиев

Кандидати за кметове на кметства:

Харизан Стоянов Георгиев – с.Беломорци

Фатме Шабанова Мехмедова – с.Веселец

Община Търговище – N5 в бюлетината

ПП "България без цензура" се явява самостоятелно.

Кандидати за кметове на кметства:

Иван Иванов Минчев – кметство Бистра

Шабан Шабан Али – кметство Лиляк

Огнян Аспарухов Ангелов – кметство Голямо Ново

Община Димитровград – N8 в бюлетината

МК „ДА ЗА ДИМИТРОВГРАД“ /ПП „БЪЛГАРИЯ БЕЗ ЦЕНЗУРА“, ЕДИННА НАРОДНА ПАРТИЯ, ВМРО-БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ, ПОЛИТИЧЕСКИ КЛУБ „ЕКОГЛАСНОСТ“, ОБЕДНИНЕНА
СОЦИАЛДЕМОКРАЦИЯ, РЕФОРМАТОРСКИ БЛОК, БЪЛГАРСКА СОЦИАЛДЕМОКРАТИЧЕСКА ПАРТИЯ/

Кандидат за кмет - Стефан Димитров Димитров

Листа за общински съветници:

  1. Стефан Димитров Димитров
  2. Георги Ангелов Тонев
  3. Снежана Йорданова Ангелова
  4. Валентина Тодорова Кунева
  5. Здравко Василев Крушарски
  6. Петър Томов Кръстев
  7. Мартин Христов Колев
  8. Тоню Николов Тонев
  9. Марин Колев Маринов
  10. Мая Петрова Христозова
  11. Катя Максимова Панева
  12. Леко Сталев Леков
  13. Калинка Христова Монева
  14. Деница Георгиева Жекова
  15. Стефан Петков Венков
  16. Иван Гочев Иванов
  17. Диян Иванов Георгиев
  18. Миглена Георгиева Петрова
  19. Георги Митков Димитров
  20. Стоян Христов Христов
  21. Петър Янакиев Митев
  22. Миглена Генова Бинева
  23. Делчо Бонев Делчев
  24. Валери Атанасов Христов
  25. Живко Иванов Русев
  26. Радостина Бойчева Велчева
  27. Таня Иванова Делчева
  28. Мариян Русев Танев
  29. Марияна Петрова Петрова
  30. Красимир Гочев Желев
  31. Христо Иванов Христов
  32. Лозко Стойчев Теодосиев
  33. Виолета Димова Ангелова

Кандидати за кметове на кметства:

Ангел Димитров Бойчев – с.Бодрово

Делчо Кирев Делчев – с.Брод

Стойчо Стоянов Стоев – с.Бряст

Иванка Константинова Димитрова – с.Върбица

Господин Тенев Радев – с.Голямо Асеново

Таня Тенчева Димитрова – с.Горски извор

Антон Ангелов Тончев – с.Длъгнево

Ради Димитров Радев – с.Добрич

Иван Колев Крайчев – с.Долно Белево

Димитър Иванов Димитров – с.Здравец

Тенчо Господинов Ангелов – с.Злато поле

Тодор Колев Атанасов – с.Каснаково

Минко Кирков Кирков – с.Крепост

Дима Георгиева Димова – с.Крум

Наталия Петкова Чалъкова – гр.Меричлери

Румен Вълчев Димов – с.Радиево

Пею Николов Колев – с.Сталево

Дамян Танев Бонев – с.Странско

Здравко Димитров Пенев – с.Черногорово

Костадин Атанасов Атанасов – с.Ябълково

Община Велики Преслав – N4 в бюлетината

МК „ДЕМОКРАТИЧНО БЪДЕЩЕ ЗА ВЕЛИКИ ПРЕСЛАВ“ /ПП „БЪЛГАРИЯ БЕЗ ЦЕНЗУРА“, ДВИЖЕНИЕ ДЕМОКРАТИЧНО ДЕЙСТВИЕ/

Кандидат за кмет - Ана Иванова Калимарова

Листа за общински съветници:

  1. Ана Иванова Калимарова
  2. Митко Минчев Митев
  3. Никола Русев Николов
  4. Пламен Димитров Петров
  5. Марин Минков Маринов
  6. Йорданка Янчева Симеонова
  7. Диню Димитров Динев
  8. Бойко Асенов Марянов
  9. Славка Иванова Янкова-Савова
  10. Шермин Мустафа Елиман
  11. Павлина Жечкова Станева
  12. Георги Стефанов Христов

Кандидати за кметове на кметства:

Георги Стефанов Христов – с.Златар

Община Стралджа – N10 в бюлетината

МК „ПРОМЯНА“ /АБВ, АТАКА, ПП „БЪЛГАРИЯ БЕЗ ЦЕНЗУРА“/

Кандидат за кмет - Атанас Киров Киров

Листа за общински съветници:

  1. Атанас Киров Киров
  2. Гроздан Иванов Иванов
  3. Живко Ангелов Ангелов
  4. Милен Иванов Стамов
  5. Георги Стефанов Узунов
  6. Христо Стойнов Христов
  7. Дора Йовчева Стоянова-Костова
  8. Димчо Атанасов Стойков
  9. Йовчо Христов Йовчев
  10. Ангел Иванов Ангелов
  11. Катя Иванова Вълкова
  12. Кольо Христов Колев
  13. Теодора Колева Генчева
  14. Валя Николова Симеонова
  15. Петьо Генчев Грозев
  16. Димитър Петров Георгиев
  17. Стоян Иванов Иванов

Кандидати за кметове на кметства:

Димитър Петров Георгиев – с.Воденичане

Петьо Генчев Грозев – с.Войника

Милен Иванов Стамов – с.Зимница

Теодора Колева Генчева – с.Иричеково

Андон Алексиев Георгиев – с.Каменец

Георги Минчев Динев – с.Люлин

Мария Петрова Димитрова – с.Маленово

Стоянка Димова Боева – с.Недялско

Тонка Куманова Стоянова – с.Палаузово

Иван Банов Вълев – с.Първенец

Стойка Стоянова Петкова – с.Тамарино

Валя Николова Симеонова – с.Чарда

Донка Христова Апостолова – с.Лозенец

Община Ямбол – N16 в бюлетината

МК „ЕДИННИ ЗА ЯМБОЛ“ /ПП „БЪЛГАРИЯ БЕЗ ЦЕНЗУРА“, ВМРО БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ, БЪЛГАРСКА СОЦИАЛДЕМОКРАТИЧЕСКА ПАРТИЯ/

Кандидат за кмет - Георги Веселинов Зафиров

Листа за общински съветници:

  1. Георги Веселинов Зафиров
  2. Станимир Петров Кескинов
  3. Здравко Пенчев Славов
  4. Стефко Георгиев Атанасов
  5. Радостина Иванова Петкова
  6. Кръстьо Георгиев Буцев
  7. Даниел Аврамов Митрани
  8. Йордан Пламенов Николов
  9. Диана Стаменова Шекерова
  10. Иван Стоянов Казаков
  11. Цветан Дончев Дончев
  12. Аделина Атанасова Тодорова
  13. Ваня Димитрова Канева
  14. Илия Михайлов Радев

София - N9 в бюлетината

ПП "България без цензура" се явява самостоятелно.

Повече на: www.mariakalenderska.com и www.facebook.com/M.Kalenderska

Кандидат за кмет на СТОЛИЧНА ОБЩИНА: Мария Календерска

Листа за общински съветници:

  1. Мария Олева Календерска
  2. Никола Страхилов Митев
  3. Венета Любомирова Колева
  4. Десислава Атанасова Балабанова
  5. Костадин Стоянов Пандуров
  6. Петър Йосифов Лесов
  7. Митко Георгиев Георгиев
  8. Димитър Василев Аврамов
  9. Светослав Красимиров Кофелев
  10. Румен Атанасов Русев
  11. Тина Веселинова Веселинова

Кандидат за кмет на район СРЕДЕЦ: Костадин Стоянов Пандуров

Кандидат за кмет на район КРАСНО СЕЛО: Веселин Руменов Харизанов

Кандидат за кмет на район ВЪЗРАЖДАНЕ: Елена Димитрова Дурева

Кандидат за кмет на район СЕРДИКА: Десислава Атанасова Балабанова

Кандидат за кмет на район ПОДУЯНЕ: Анжела Любенова Дойчинова-Методиева

Кандидат за кмет на район СЛАТИНА: Петър Йосифов Лесов

Кандидат за кмет на район ИЗГРЕВ: Любомир Манолов Млеченков

Кандидат за кмет на район ЛОЗЕНЕЦ: Васил Антониев Димитров

Кандидат за кмет на район ТРИАДИЦА: Явор Василев Давидов

Кандидат за кмет на район ИЛИНДЕН: Добрин Иванов Сотиров

Кандидат за кмет на район НАДЕЖДА: Митко Георгиев Георгиев

Кандидат за кмет на район ИСКЪР: Никола Страхилов Митев

Кандидат за кмет на район МЛАДОСТ: Светослав Красимиров Кофелев

Кандидат за кмет на район СТУДЕНТСКИ: Румен Атанасов Русев

Кандидат за кмет на район ВИТОША: Йоана Романова Сушкова

Кандидат за кмет на район ОВЧА КУПЕЛ: Димитър Василев Аврамов

Кандидат за кмет на район ЛЮЛИН: Венета Любомирова Колева

Кандидат за кмет на район НОВИ ИСКЪР: Галя Стоянова Стойчева

Кандидат за кмет на район ОБОРИЩЕ: Румяна Пенкова Дойчинова

Кандидат за кмет на район КРАСНА ПОЛЯНА: Огнемир Александров Пенчев